طرح های گرافیکی

فایل های گرافیکی دیجیتال

فایل مورد نظرت رو پیدا کن 😉

دسته بندی موکاپ ها در فایل گرافیکی تمیتو

موکاپ

دسته بندی وکتور ها در فایل های گرافیکی تمیتو

وکتور

دسته بندی رابط کاربری UI در فایل های گرافیکی تمیتو

رابط کاربری Ui

دسته بندی لندینگ در فایل های گرافیکی تمیتو

لندینگ

دسته بندی آیکون ها در فایل های گرافیکی تمیتو

آیکن

دسته بندی افکت متن در فایل های گرافیکی تمیتو

افکت متن

دسته بندی بنرسایت در فایل های گرافیکی تمیتو

بنرسایت

دسته بندی پترن ها در فایل های گرافیکی تمیتو

پترن

دسته بندی پس زمینه ها در فایل های گرافیکی تمیتو

پس زمینه

دسته بندی قالب رزومه در فایل های گرافیکی تمیتو

قالب رزومه

دسته بندی قالب اینستاگرام در فایل های گرافیکی تمیتو

قالب اینستاگرام

فایل های گرافیکی چاپی

فایل مورد نظرت رو پیدا کن 😉

دسته بندی کارت ویزیت در فایل های گرافیکی تمیتو

کارت ویزیت

دسته بندی کاتالوگ در فایل های گرافیکی تمیتو

کاتالوگ

دسته بندی تراکت در فایل های گرافیکی تمیتو

تراکت

دسته بندی آیکون ها در فایل های گرافیکی تمیتو

سر رسید

دسته بندی بروشور در فایل های گرافیکی تمیتو

بروشور

دسته بندی تقویم در فایل های گرافیکی تمیتو

تقویم

دسته بندی بنر ها در فایل های گرافیکی تمیتو

بنر

فایل های گرافیکی 3 بعدی

فایل مورد نظرت رو پیدا کن 😉

دسته بندی آیکون های 3 بعدی در فایل های گرافیکی تمیتو

آیکون

دسته بندی کاراکتر 3 بعدی در فایل های گرافیکی تمیتو

کاراکتر

دسته بندی اشیاء 3 بعدی در فایل های گرافیکی تمیتو

اشیاء

دانلود فایل گرافیکی

دنیای بدون تصویر و گرافیک را تصور کنید؛ دنیایی یکنواخت و بدون شور و حال! استفاده از تصاویر و طرح‌های گرافیکی هیجان‌انگیز و متناسب با روحیه و سلیقه مخاطبان سایت و شبکه اجتماعی‌تان، به شما کمک می‌کند که مخاطبانتان را در صفحه خود پاگیر کنید و آن‌ها را به مشتری تبدیل نمائید.

طرح ها و فایل های گرافیکی نه تنها در دنیای دیجیتال به کارتان می‌آیند؛ بلکه در فضای واقعی می‌توانید با استفاده از آن‌ها، توجه‌ها را به سمت خود جلب کنید. استفاده از لوگو، تایپوگرافی، پوستر و کارت ویزیت با طرح گرافیکی جذاب به کسب و کارتان کمک می‌کند که جای خود را در قلب مخاطبانتان باز کند!

تمیتو امکان دانلود فایل های گرافیکی مورد نظرتان را فراهم کرده است تا بتوانید از مسیر جذاب گرافیک، کسب و کارتان را ارتقا دهید و اهداف خود را عملی کنید. فقط کافی است در میان فایل های های گرافیکی تمیتو قدم بزنید و فایل مورد نظر خود را روی هوا بزنید!

دانلود طرح گرافیکی

حالا نوبت تزئین کسب و کارتان است! سایتی دارید که می‌خواهید المان‌های گرافیکی به آن اضافه کنید؟ جای بنر و تصاویر مرتبط در صفحات سایتتان خالی است؟ از خشک و یکنواخت بودن سایت و شبکه اجتماعی خود رنج می‌برید؟!

حالا وقت آن است که با دانلود طرح های گرافیکی تمیتو، حال و هوای خانه مجازی خود را عوض کنید و یک تغییر دکوراسیون اساسی به کسب و کارتان بدهید! این فایل‌ها به صورت لایه‌باز و در فرمت psd در اختیارتان قرار می‌گیرند تا بتوانید تغییرات مورد نظر خودتان را نیز در آن اعمال کنید.

این گوی و این میدان! آسیتن‌های خود را بالا بزنید و فضایی را پیش روی مخاطبانتان قرار دهید که همیشه دوست داشتید. تصورتان از کسب و کار رویایی‌تان چه شکلی است؟ حالا وقت این است که رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید و جامه‌ای رویایی خود را به کسب و کارتان بپوشانید.

سایت طرح های گرافیکی

آدرس را درست آمده‌اید! این‌جا سایت طرح های گرافیکی مورد نظر شماست تا با این طرح‌ها، حال و هوای کسب و کارتان را عوض کنید و هزاران جمله را در قالب طرح های گرافیکی به مخاطبانتان تحویل دهید. فقط نباید بی‌محابا عمل کنید! باید مخاطب هدف خود را با دقت تعیین کنید و روحیه او را بشناسید تا بتوانید طرح های گرافیکی مناسبی را در بیزنس خود جای دهید.

در انتخاب فایل های گرافیکی باید نگاهتان را از زیبایی فراتر ببرید و با گرفتن نبض مخاطبتان، کاری کنید که توجه او به کسب و کارتان جلب شود. پس باید چند قدم به عقب برگردید و ببینید که پرسونای مخاطب خود را دقیق انتخاب کرده‌اید یا نه. این کار باعث می‌شود که تلاش‌هایتان به باد نرود!

دانلود طرح لایه باز

طرح های گرافیکی لایه باز این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهند تا تغییرات احتمالی را که مد نظر دارید، به فایل گرافیکی خود اضافه کنید. در تمیتو این امکان دانلود فایل های گرافیکی لایه باز را دارید و می‌توانید فایل نهایی psd خود را آماده‌سازی کنید.

دانلود طرح های گرافیکی لایه باز تمیتو هم به صورت رایگان و هم به صورت غیررایگان در سایت تمیتو برایتان امکان‌پذیر است. اگر فایل های گرافیکی رایگان کارتان را راه انداخت که هیچ، اما اگر به طرح‌های بیشتری نیاز داشتید، می‌توانید فایل‌های مورد نظر خود را از تمیتو خریداری کنید.

فروش فایل های گرافیکی

تمیتو یکی از سایت های فروش فایل های گرافیکی است که می‌توانید در آن‌جا انواع فایل‌های مورد نیاز برای کسب و کار و فعالیت‌های خود را خریداری کنید. پیش از انتخاب طرح‌های مورد نظرتان، ماهیت و اهداف کسب و کارتان و پرسونا و سگمنت مخاطبی را که در نظر گرفتید، بررسی کنید و بهترین و مناسب‌ترین فایل‌ها را برگزینید.

سعی کنید که آن‌قدر مسحور زیبایی فایل‌ها نشوید که از اهدافتان، مخاطبانتان و هماهنگی بین طرح‌ها غافل شوید. اما این موضوع به این معنا نیست که زیبایی را هم نادیده بگیرید. پس پیش به سوی رونق کسب و کار با انتخاب طرح‌های گرافیکی هدفمند!

دانلود طرح psd

حالا طرح های لایه باز psd پیش رویتان قرار دارد تا دستی به سر و روی کسب و کارتان بکشید و راه را برای ورود مشتری‌هایتان هموار کنید. در بین فایل های گرافیکی رایگان و غیررایگان psd تمیتو گشتی بزنید و طرح ایده‌آل خود را برگزینید. طرحی که راحت در قلب مخاطبانتان جا خوش کند!

اگر دستی بر آتش گرافیک دارید، می‌توانید در صورت نیاز تغییراتی را در فایل های گرافیکی psd تمیتو اعمال نمائید و فضای طرح را به چیزی که در ذهن دارید، نزدیک‌تر کنید. این شما و این هم طرح‌هایی که می‌‌توانند به کسب و کارتان رونق دهند. انتخاب موفقیتتان با شماست.

5/5 - (8 امتیاز) ممنون از امتیاز شما