10 سایت برتر دانلود وکتور رایگان مخصوص طراحان گرافیک

10 سایت برتر دانلود وکتور رایگان

می‌دانید یکی از باحال‌ترین ویژگی‌های وکتو‌رها چیست؟

طرح‌های گرافیک وکتوراصلاً کیفیتشان پایین نمی‌آید و مانند تصاویر پیکسلی در مقیاس‌های بزرگتر افت کیفیت پیدا نمی‌کنند؛ وکتورها همیشه کیفیتشان ثابت است، حتی اگر شما عکسی دارید که با کوچک‌ترین اندازه می‌خواهید ذخیره کنید بازهم کیفیتشان ازبین نمی‌رود.

 وکتورها برای افرادی که در زمینه طراحی گرافیک فعالیت می‌کنند یک ابزار خیلی کاربردی محسوب می‌شود.

بدون معطلی بریم سراغ معرفی 10 سایت برتر دانلود وکتور رایگان مخصوص طراحان گرافیک،پس تا آخر این مقاله با «تمیتو» همراه باش. این همه خوشبختی برای گرافیستا محاله...محالهه...محالههه...😍

10 سایت برتر دانلود وکتور رایگان

اگر به دنبال یکی از بهترین موتورهای جستجوگر گرافیک خارجی هستید، از Freepik غافل نشوید!

فریپیک دربین وب‌سایت‌های جستجوگر گرافیک، در رتبه 132 قراردارد و این یعنی محبوبیت خوبی در بین کاربران دارد. یک سایت  خفن برای طراحی وکتورهای رایگان، تصاویرباکیفیت عالی و فایل‌های PSD، 3D، فونت‌های رایگان و بسیاری موارد دیگر است.

دانلود فایل‌های گرافیکی از این وبسایت اونقدرها هم آسان نیست! چرا که شما در این وبسایت محدودیت دانلود دارید و در هر روز فقط می‌توانید 10 فایل دانلود کنید بعلاوه اینکه فایل‌های فریپیک تماما انگلیسی هستند و کار کردن باهاشون یکمی برای ما طراح‌های فارسی زبان سخت هستش، البته اصلا نگران نباشید در پایان مقاله یک راه حل جذاب بهتون معرفی میکنم!

فریپیک خوراک اقشار جامعه گرافیک و تمام افراد خوش ذوق وخلاق متخصص وغیر متخصص است تا هر آنچه نیاز دارند در این وب‌سایت پیدا کنند.

10 سایت برتر دانلود وکتور رایگان

Pixabay.com | در دسترس و رایگان برای دانلود وکتور

یکی دیگر از موتورهای جستجوگر گرافیک خارجی محبوب، که دارای حق امتیاز رایگان برای استفاده در دسترس همه قرار گرفته pixabay است.

Pixabay دارای رتبه 10در بین سایت‌های Stock Photos  یکی از وب‌سایت‌های خوب و مورد رضایت کاربران در جهان است.

 pixabay به شما این اجازه را می‌دهد که به راحتی برای کارهای تجاری یا شخصی خود ازسایتش بهره ببرید و کلی آثار و طرح‌های گرافیکی خلاقانه را خلق کنید و به درآمد عالی برسید.

باورتان نمی‌شود که شما با pixabay به 2.7 میلیون تصاویر در زمینه معماری، مد، پس زمینه، فشن، طبیعت، طرح‌های گرافیک وکتور، ویدئو، موسیقی، جلوه‌های صوتی و بسیاری موارد دیگر با دانلود نامحدود دسترسی رایگان دارید و چه چیزی ازاین بهتر که این وب جهانی با این همه آپشن عالی برای همه جوامع گرافیک کار را چقدر راحت و لذت بخش کرده است.

10 سایت برتر دانلود وکتور رایگان

Pexels.com | رتبه برتر و فوق العاده برای دانلود وکتور رایگان

یکی دیگر از موتورهای جستجوگرگرافیک رایگان خفن خارجی برای طراحان گرافیک عزیز که به دنبال طرح گرافیک وکتور رایگان می‌گردند pexels  است.

این وب‌سایت، با رتبه 7 در بین سایت های Stock Photos نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده و مورد رضایتشان قرار گرفته است.

در pexels  می‌توانید هزاران تصویرگرافیکی و ویدئو فوق العاده را در تمام زمینه‌های مختلف جستجو و به سادگی و به طور رایگان دانلود و استفاده کنید.

10 سایت برتر دانلود وکتور رایگان

Vecteezy.com | پولساز و خفن برای دانلود وکتور رایگان

بریم سراغ معرفی یک موتور جستجوگرگرافیک عالی و بی نظیر دیگر برای یافتن کلی طرح‌های گرافیکی وکتوررایگان، تصاویر باکیفیت و ویدئو در زمینه‌های مختلف.از vecteezy دوست داشتنی‌تر هم داریم!

در veecteezy بیشتر منابعی که در اختیار کاربران قرار گرفته‌اند به صورت رایگان ولی برخی منابع به صورت پولی هم وجود دارند.

طراحان گرافیک می‌توانند برای پروژه‌های گرافیکی خود برای کارهای تجاری یا شخصی از این موتور جستجوگرخفن استفاده و کلی لذت ببرند وبه درآمد عالی دست پیدا کنند.

10 سایت برتر دانلود وکتور رایگان

Freedesignfile.com | دلبر و عالی مخصوص دانلود وکتور رایگان

یکی دیگر از موتورهای جستجوگرگرافیک عالی دیگر که دل هر گرافیستی را می‌برد و مورد علاقه طراحان گرافیک خلاق و خوش ذوق است. وب‌سایت freedesignfile است.

از جذابیت‌های این وب‌سایت دلبر به این موارد می‌توانم اشاره کنم و دیگر تصمیم با خود شما که چطوری می‌توانید بعد از آشنایی با این وب‌سایت گرافیکی به راحتی دل بکنید.

طرح‌های گرافیکی وکتورایگان، عکس‌های استوک، فایل‌های PSD، فونت‌های رایگان، آیکون‌های رایگان، طرح‌های گرافیکی برای فوتوشاپ و 16000 قالب طراحی فوری از آپشن‌های بسیار عالی این وب‌سایت است.

10 سایت برتر دانلود وکتور رایگان

Vectorportal.com | مورد اعتماد برای دانلود وکتور رایگان

یکی دیگر از موتورهای جستجوگر گرافیک خارجی که گرافیستان نباید اصلا ازش غافل شوند، vectorportal  است.

طراحان گرافیک می‌توانند، بیش از 30000 طرح گرافیکی رایگان وکتور با فرمت svg ، ویدئو، نمادهای رایگان و کلی چیزهای دیگر در این زمینه را به راحتی دانلود و مورد استفاده شخصی یا تجاری خود قرار دهند و از ایمن بودن این سایت خاطر جمع باشند.

این وب‌سایت توسط بزرگ ترین و مشهور ترین کسب و کارها از جمله forbes marshall ، The Atlantic، Wired و غیره استفاده شده است.

10 سایت برتر دانلود وکتور رایگان

Thenounproject.com | مینیمالیست پسند برای دانلود وکتور رایگان

گرافیست‌های طرفدار مینیمالیست، وب‌سایت thenounproject را برای طراحی گرافیک را از دست ندهید که بسیار به درد بخور است.

این موتورجستجو بیش از 5 میلیون آیکون دارد وصرفأروی نمادها تمرکز کرده است. طراحان گرافیک، می‎توانند آیکون‌های رایگان وکتور را از طیف گسترده‌ای از دسته‌ها دانلود کنند تا با آثار هنری خود مطابقت داشته باشد.

10 سایت برتر دانلود وکتور رایگان

123freevectors.com | بدون محدودیت برای دانلود وکتور رایگان

یک موتور جستجوگر گرافیکی بی‌نظیر،که از بزرگترین مجموعه‌های هنری با بیش از 100 هزار طرح گرافیکی وکتوررایگان، تصاویربسیار باکیفیت، کلیپ‌های هنری ، طرح های پس زمینه و والپیپر برای همه افراد خوش ذوق و خلاق ساخته شده تا به راحتی بتوانند بدون محدودیت دانلود کنند.

 طراحان گرافیک عاشق وکتور، با این وب‌سایت به راحتی می‌توانند تصویر را به هر مدلی که می‌خواهند ویرایش کنند.

چرخش در هر طرف، تغییر اندازه، تغییر رنگ، اضافه کردن هر عکس و فونتی و کلی آپشن‌های دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد این وب‌سایت (123freevectors) است.

10 سایت برتر دانلود وکتور رایگان

Stockio.com | فول آپشن برای دانلود وکتور رایگان

یک موتور جستجوگر گرافیک دیگر برای دانلود هزاران عکس، بدون محدودیت، با کیفیت بی نظیر برای طراحان گرافیک که به دنبال کیفیت خیلی بالا وعالی هستند، وب‌سایت stockio است.

عکس‌های رایگان، طرح‌های گرافیکی وکتور رایگان، آیکون‌ها، فونت‌ها و ویدئوها، همه در این مجموعه هنری جمع شدند تا شما به راحتی هرآنچه برای کار خود نیاز دارید را در این وب‌سایت پرمحتوا پیدا کنید و با لذت استفاده کنید.

10 سایت برتر دانلود وکتور رایگان

Temito.ir | دنیای فایل‌های گرافیکی جذاب!

 رسیدیم به معرفی آخرین موتور جستجوگرگرافیکی که بسیار پر طرفدار برای فارسی زبانان است.

با وارد شدن به وب‌سایت تمیتو شما می‌توانید هر دسته ای را که به آن علاقه دارید،فایل گرافیکی مورد نظر خود را پیدا کنید.

عکس‌ها، طرح‌های گرافیکی،وکتوررایگان، آیکون‌ها، پس زمینه‌ها، انواع سبک‌های گرافیکی، موکاپ، قالب‌های اینستاگرام، تصاویر 3 بعدی و هزاران فایل دیگر؛ همه آپشن‌هایی هستند که در این وب‌سایت عالی جمع آوری شده‌اند تا شما به راحتی بتوانید به هر چیزی که می‌خواهید دسترسی آسان داشته باشید.

سخن پایانی

در هر زمینه‌ی گرافیک  که کار می‌کنید، مثل طراحی وب‌سایت، کارت ویزیت، آگهی و تبلیغات، درست کردن پست و استوری برای رسانه‌های اجتماعی، طراحی بیلبورد، بنر، ساخت ویدئو یا پوسترها و بسیاری مشاغل دیگر، با استفاده از این وب‌سایت‌های گرافیک و دسترسی به این همه منابع رایگان می‌توانید طرح‌های گرافیکی خلاقانه ای ایجاد کنید و کار منحصر به فردی را ارائه و به درآمد عالی برسید.

اگر این نوع مقاله را دوست داشتید، با مراجعه به صفحه وبلاگ تمیتو با ما همراه باشید تا از به‌روزترین اخبار گرافیکی دنیا عقب نیفتید.✌️

5/5 - (1 امتیاز) ممنون از امتیاز شما

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *