معرفی بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui در سال 1402

بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui

آیا شما هم به دنبال بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui هستید؟ حتما می دانید که در حال حاضر راه ها و روش های بسیار زیادی برای یادگیری طراحی رابط کاربری ایجاد شده است. هر کدام از این راه ها و روش ها، یک سری مزایا و معایب خاص را نیز در خود جای داده اند. استفاده از بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui به شما کمک می کند تا روند یادگیری را در بهترین حالت ممکن دنبال کنید. اینجاست که برای کاربران یک سوال مهم ایجاد می شود: بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui کدام است؟ اصلا ما چگونه می توانیم بهترین منابع فعال در این زمینه را مورد استفاده قرار دهیم؟ امروز ما قصد داریم تا به این سوالات به صورت کامل پاسخ دهیم پس با ما همراه شوید.

بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui

قبل از پرداخت به معرفی بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui، بیایید تا به ضرورت انتخاب برترین مراکز و کارگاه های آموزشی نگاهی بیندازیم. به صورت کلی، فعالیت در زمینه طراحی UI کار راحتی نیست. افراد برای طراحی رابط کاربری، همواره باید به یک سری نکات خاص توجه داشته باشند. این نکات همگی روند طراحی و نتیجه نهایی را تحت تاثیر خود قرار می دهند. در صورتی که شما بهترین منابع و مراکز آموزشی را انتخاب نکنید، با مشکلات جدی در این زمینه مواجه خواهید شد. مهم ترین عاملی که می تواند کیفیت کار افراد را تحت تاثیر خود قرار دهد مربوط به منابع است.

با دنبال کردن بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui شما نه تنها همه مباحث آموزشی مورد نیاز خود را به صورت کامل فرا می گیرید، بلکه به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی می توانید نسبت به افزایش سطح مهارت های خود هم اقدام نمایید. همه این موارد باعث شده اند تا استفاده از بهترین منابع فارسی زبان مخصوص طراحی UI به مسئله ای مهم و کلیدی تبدیل شود. در صورتی که شما هم به دنبال همچین منابعی هستید، می توانید از پلتفرم های مختلفی استفاده کنید. خیلی از کاربران نسبت به شرکت در دوره های اشتراکی اقدام می نمایند. در صورتی که شما هم به استفاده از دوره های اشتراکی علاقه مند نیستید، می توانید در دوره های رایگان مخصوص آموزش طراحی رابط کاربری شرکت کنید. این دوره ها معمولا توسط اساتید حرفه ای و خوش سابقه طراحی شده و در اختیار کاربران قرار گرفته اند.

بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui

بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui در یوتیوب

اولین مورد از بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui مربوط به یوتیوب است. یوتیوب یک پلتفرم اشتراک فیلم و ویدیو به صورت رایگان به حساب می آید. از آنجایی که این پلتفرم میان کاربران ایرانی و خارجی محبوبیت زیادی به دست آورده است، خیلی از مدرسان فعال در زمینه آموزش طراحی UI دوره های خود را در یوتیوب و به صورت رایگان برگزار می کنند. به خاطر داشته باشید که دوره های آموزشی طراحی شده توسط مدرسان در پلتفرم یوتیوب ویژگی های مثبت زیادی داشته و افراد با خیال راحت می توانند آنها را نیز مورد استفاده قرار دهند. پس، برای دریافت بیشترین بازدهی ممکن شما می توانید از دوره های آموزشی طراحی شده مخصوص یوتیوب استفاده نمایید.

کانال های یوتیوب زیادی هستند که می توانند به عنوان بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui به کاربران معرفی شوند. هر کدام از این کانال ها یک سری ویژگی های خاص داشته و به نحوی خاص روند یادگیری را تحت تاثیر خود قرار می دهند. در لیست زیر شما می توانید چند مورد از بهترین کانال های یوتیوب مخصوص آموزش طراحی UI را مشاهده کنید.

  • کانال آموزش طراحی و دیزاین حسین محمودی
  • کانال آموزش طراحی و دیزاین aDesigner
  • کانال آموزش طراحی و دیزاین UxLaaz
  • کانال آموزش طراحی و دیزاین TheEhsanez
  • کانال آموزش طراحی و دیزاین امیر تقی آبادی

به خاطر داشته باشید که هر کدام از این کانال ها می توانند به عنوان بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui شناخته شوند. خدمات ارائه شده توسط این کانال ها تضمینی بوده و دوره های منتشر شده توسط آنها هم از نظر سطوح کیفیتی قابل قبول هستند. پس برای شروع یادگیری طراحی رابط کاربری، شما می توانید از دوره های معرفی شده استفاده کنید.

بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui

بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui به صورت نوشتاری

در صورتی که شما به دنبال بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui نوشتاری و مقاله های اینترنتی فعال در این زمینه هستید هم گزینه های زیادی در جلوی پایتان قرار گرفته است. به خاطر داشته باشید که فعالیت در زمینه طراحی رابط کاربری پیچیدگی های خاصی را به همراه دارد. گاهی اوقات منابع نوشتاری و مقاله های منتشر شده در دنیای اینترنت برای یادگیری کامل کافی نیستند. پس، توصیه ما به شما این است که از کانال های معرفی شده به عنوان منبع اصلی یادگیری و از مقاله های نوشتاری به عنوان منابع کمکی استفاده کنید.

مقاله های زیادی هستند که می توانند به عنوان بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui شناخته شوند. هر کدام از این منابع یک سری ویژگی های خاص داشته و به نحوی خاص هم مورد استفاده قرار می گیرند. منابع طراحی شده توسط پلتفرم های شناخته شده ای همچون آمانج، Civilica، Roshdana و Sid می توانند گزینه خوبی برای دنبال کردن روند یادگیری به حساب بیایند.

بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui در قالب وب سایت

آخرین دسته بندی از بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui، مربوط به وب سایت های فعال در این زمینه می باشد. در صورتی که شما به دنبال استفاده از خدمات یک وب سایت کامل برای یادگیری طراحی UI هستید، حتما باید بهترین وب سایت های موجود در این زمینه را نیز مورد استفاده قرار دهید. در قسمت های قبل تر ما چند مرجع خوب را به شما معرفی کردیم. هر کدام از این مراجع به نحوی خاص روند یادگیری شما را تحت تاثیر خود قرار می دهند ولی، همه آنها برای یادگیری کامل مناسب نیستند. اگر شما هم به دنبال یک وب سایت کامل و جامع برای یادگیری طراحی رابط کاربری هستید، می توانید از مرجع UI,Ux با آدرس ui-ux.org استفاده کنید. این وب سایت مطالب آموزشی جالبی را در خود جای داده و با استفاده از آن شما می توانید سطح اطلاعات خود را افزایش دهید.  

نکات مهم برای انتخاب بهترین منابع مخصوص طراحی UI

در نهایت، برای انتخاب بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui شما باید به نمونه کار اساتید فعال در این زمینه توجه داشته باشید. اکثر کارشناسان فعال در زمینه آموزش طراحی رابط کاربری خدمات خود را همراه با یک سری نمونه کار های رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهند. اگر شما هم به دنبال شرکت در دوره های اشتراکی طراحی شده در این زمینه هستید، بهتر است که نمونه کار را مورد بررسی قرار دهید. جدا از این مسئله، اگر شما به خواندن مقاله برای یادگیری اصول طراحی UI علاقه دارید، بهتر است که فقط به مقاله ها اکتفا نکنید و در دوره های حضوری یا اینترنتی هم شرکت کنید تا بازدهی مطلوبی را دریافت نمایید.

بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui - تمیتو

کلام آخر

در این صفحه ما سعی کردیم تا چند مورد از بهترین منابع فارسی زبان طراحی ui را به شما معرفی کنیم. مسلما منابع با کیفیت دیگری هم هستند که شما می توانید آنها را به کار گیرید. ولی از نظر کاربران، منابع معرفی شده نتایج مطلوبی را برای کاربران به همراه داشته اند. اگر شما به دنبال سفارش طراحی رابط کاربری ui هستید یا اینکه به دنبال یک مرجع مناسب برای دانلود فایل گرافیکی می گردید استفاده از خدمات مجموعه تمیتو می تواند نتایج مطلوبی را برایتان به همراه داشته باشد.

به این مقاله امتیاز دهید

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *